Logo

Oleje wielofunkcyjne

VECO Agri CS
Zastosowanie

Jest wielofunkcyjnym olejem przeznaczonym do smarowania układu napędu głównego,skrzyni biegów, mokrych hamulców oraz układu hydraulicznego ciągników i maszyn rolniczych. Olej VECO Agri CS jest szczególnie zalecany do stosowania w ciągnikach J.I. Case, McCormick.

Spełnia wymagania

API GL-4, J.I. Case MS 1207

VECO Agri UHP
Zastosowanie

Jest wielofunkcyjnym olejem przeznaczonym do smarowania układu napędu głównego, skrzyni biegów, mokrych hamulców oraz układu hydraulicznego ciągników i maszyn rolniczych. Olej VECO Agri UHP jest przeznaczony do stosowania w ciągnikach rolniczych produkowanych przez Massey-Ferguson, Ursus, Zetor i in.

Spełnia wymagania

API GL-4, Massey-Ferguson M 1135

VECO Agri UTTO
Zastosowanie

Jest wielofunkcyjnym olejem przeznaczonym do smarowania układu napędu głównego, skrzyni biegów, mokrych hamulców oraz układu hydraulicznego ciągników i maszyn rolniczych. Olej VECO Agri UTTO jest zalecany do stosowania w ciągnikach rolniczych produkowanych przez John Deere, Massey-Ferguson, New Holland, Class, Fendt i in.

Spełnia wymagania

 API GL-4, Ford ESN-M2C-86A, John Deere J 20C, Massey Ferguson M 1135, Alison C-4

VECO Agri UTTO CVT
Zastosowanie

Jest wielofunkcyjnym olejem przeznaczonym do smarowania układu napędu głównego, skrzyni biegów, mokrych hamulców oraz układu hydraulicznego ciągników i maszyn rolniczych równie. wyposażonych w przekładnie bezstopniowe typu CVT. Olej VECO Agri UTTO CVT jest zalecany do stosowania w ciągnikach rolniczych produkowanych przez John Deere, Massey-Ferguson, New Holland, Class, Fendt i in.

Spełnia wymagania

API GL-4, Ford ESN-M2C-86A, John Deere J 20C, Massey Ferguson M 1135, Alison C-4

VECO Agri STOU 10W30; 15W40
Zastosowanie

Są wielofunkcyjnymi uniwersalnymi olejami silnikowo-przekłdniowo-hydraulicznymi przeznaczonymi do smarowania silnika, skrzyni biegów, napędu głównego, układu hydraulicznego i mokrego hamulca, ciągników oraz maszyn rolniczych. Oleje typu STOU zapewniają bardzo dobre własności użytkowe w zróżnicowanych warunkach pracy ciągników rolniczych i spełniają wymagania specyfikacji znanych producentów.

Spełnia wymagania

API CF-4/CE, API GL-4, Ford ESN-M2C-159B1 i M2C 86B, John Deere J 27, Massey Ferguson M 1139 i MF 1141, Alison C-4

VECO Agri Semisyntex STOU 10W40
Zastosowanie

Jest półsyntetycznym, wielofunkcyjnym, olejem silnikowo-przekładniowo-hydraulicznym przeznaczonym do smarowania silnika, skrzyni biegów, napędu głównego, układu hydraulicznego i mokrego hamulca, nowoczesnych maszyn rolniczych. Oleje typu STOU zapewniają bardzo dobre własności użytkowe w zróżnicowanych warunkach pracy maszyn rolniczych. Ich wielką zaletą jest fakt, że dzięki  uniwersalności zastosowań minimalizuje sie możliwość pomyłki.

Spełnia wymagania

Specyfikacji znanych producentów ciągników rolniczych i podzespołów: Masey Fergusson M 1139 i MF 1141, Ford M2C 159B, John Deere JDM J27, Alison C-4, MB 228.1, ZF TE-ML 06C oraz API CE/CF-4 i API GL-4

VECO HYDROMATIC TO-4 10W, 30, 10W30
Zastosowanie

Oleje przekładniowo-hydrauliczne przeznaczone do smarowania układów przeniesienia mocy, wysoko obciążonych przekładni, skrzyń biegów, mokrych hamulców oraz układów hydraulicznych ciężkich maszyn i pojazdów producentów takich jak  Komatsu, Caterpillar, Alison, Dana, Eaton czy Dresser.

Spełnia wymagania

Caterpillar TO-4, Allison C-4, ZF TE-ML 03, ZF TE-ML 01, Komatsu KES 07.802, Eaton, Dana, Dresser

VECO OLIOLUS HX 10W, 30, 40
Zastosowanie

Jednosezonowe oleje silnikowe przeznaczone do stosowania w silnikach z zapłonem samoczynnym , wolnossących i doładowanych. Może być również użyty do ciężkich maszyn i urządzen stacjonarnych. Oliolus HX 10W jest często zalecany do niektórych systemów hydraulicznych i sprężarek tłokowych. Powszechnie stosowany jako olej hydrauliczno przekładniowy w układach przeniesienia napędu ładowarek i innych urządzeń samobieżnych.

Spełnia wymagania

API CD, CCMC D-4, ZN-PTX-94/OS-14301