Nad jakością produktów czuwa nasz Dział Kontroli Jakości. Jego zadaniem jest kontrola na każdym etapie produkcji, jak również badanie naszych produktów w trakcie eksploatacji u użytkowników. 

Certyfikacja

Szczegółowe badania i certyfikacja jest gwarancją najwyższej jakości produktów. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że trafiający do nich finalny wyrób, spełnia wszelkie standardy i jest w pełni bezpieczny. 

Doskonalenie jakości

Przedsiębiorstwo, swoją strategię opiera na ciągłym doskonaleniu jakości, innowacyjności wyrobów oraz powiększaniu oferty o nowe produkty, dzięki czemu jest konkurencyjne na wymagającym rynku środków smarnych.

Testy surowców bazowych

Dział Kontroli Jakości czuwa także nad jakością dostarczanych surowców i wytwarzanych produktów. Każda partia olejów bazowych i dodatków, wprowadzana na teren Zakładu Produkcyjnego, jest poddawana badaniom laboratoryjnym na zgodność z przyjętymi normami.

Kontrole międzyoperacyjne

Po każdym etapie produkcji przeprowadzane są kontrole międzyoperacyjne, informujące o prawidłowym przebiegu produkcji. Na koniec wykonywane są badania i testy kwalifikacyjne wymagane przez normy.

Pod lupą u Klienta

Niezawodność i wysoka jakość naszych produktów  została wielokrotnie potwierdzona  niezależnymi badaniami. Testy wykonywane na zlecenie producentów i użytkowników maszyn, pojazdów czy podzespołów, wykazały wysoką jakość produktów VECO.