Nasza gospodarka należy do najbardziej uprzemysłowionych w Europie. Ostatnie lata to pojawiające się jeden po drugim zakłady produkcyjne światowych koncernów, a wraz z nimi dynamiczny napływ nowych technologii. Polskie marki również podbijają światowe rynki stając się często liderami w swojej branży. Jesteśmy z Wami od początku budowania się Polskiego , współczesnego przemysłu. Wspólnie zdobywaliśmy doświadczenia kształtując swoją ofertę w sposób najbardziej dopasowany do rodzimych realiów.

Dzisiaj zapewniamy Naszym Klientom wraz z produktami, pomoc w ich doborze, optymalizację gospodarki środkami smarnymi i nadzór nad produktami w trakcie eksploatacji. W naszym Serwisie Technicznym pracują specjaliści, technolodzy i inżynierowie, którzy swoim doświadczeniem i wiedzą zapewniają profesjonalne doradztwo i dobór najlepszych rozwiązań. Stały kontakt serwisu z Odbiorcami pozwala zagwarantować bezpieczną eksploatację maszyn i urządzeń. Po wdrożeniu produktu, upewniamy się, że został on właściwie zastosowany, spełnia oczekiwania użytkownika i jest utrzymywany w odpowiednim stanie. W ścisłej współpracy z użytkownikami, ustalamy warunki pracy oraz ważne parametry jakościowe. Jeżeli jest to konieczne, wykonujemy analizy próbek w naszym laboratorium, gdzie wysoko wykwalifikowana kadra inżynieryjno-techniczna i najnowszej generacji urządzenia kontrolno-pomiarowe pozwalają na ocenę utrzymania przez produkt najsurowszych norm.

Kompleksowa obsługa i doświadczenie we współpracy z klientami o różnorodnym zapotrzebowaniu zapewnia spełnienie oczekiwań klienta, długi okres eksploatacji produktu i bezawaryjną pracę maszyny. Jest to stała część naszej oferty handlowej.